Hakkımızda

Brokerlar.com takipçileri ve çalışanlarıyla büyük bir ailedir. Gerek ailemiz içindeki gerekse piyasalar ve ailemiz arasındaki iletişimi hatasız bir şekilde hızlandırabilmek doğal olarak bir temenniden daha fazlasını, inovatif bir bakış açısını ve yüksek meblağlı teknoloji yatırımlarına en iyi brokerları ile destek vermektedir. Bunu gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Son teknolojileri kullanan gelişmiş online işlem platformlarımız sayesinde müşterilerimiz tüm anlık finansal verilere, piyasa analizlerine ve ihtiyaç duyulan diğer bilgilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıp işlem yapabilmekte, yaratıcı mobil iletişim kolaylıklarıyla zaman ve mekan sınırlarından kurtulmaktadır.

Tüm çabamız, müşterilerimizi yeni nesil yatırım araçlarına götüren yolun olabildiğince kısaltılması içindir. Bu yoldaki zorunlu olmayan her bürokratik işlem, her iletişim problemi, her gecikme bir engeldir ve bu engellerin kaldırılması her zaman önceliğimizdir.

Bu yolu daha da kısaltmak, müşterilerimizin analiz ve değerlendirme sürecine daha fazla katkıda bulunmak, olası bir problemi anında çözümleyebilmek kısaca kusursuz bir destek için Brokerlar.com her takipçisine özel bir yatırım danışmanı ve Yatırım Uzmanı hizmet vermektedir.

Dakikaların, hatta saniyelerin gücü elinde tuttuğu sektörümüzde hayata geçirdiğimiz yeniliklerin Uluslararası Sermaye Piyasalarına farklı bir soluk getirdiğine inanıyoruz.

Uluslararası Sermaye Piyasalarının genç, dinamik ve en güçlü kurumlarından biri olarak Yatırımcılarımızın beklentilerine ve risk toleranslarına en uygun yatırım stratejilerinin ve alternatiflerinin sunulması amacıyla büyümeye ve en iyi brokerlar ile çalışmaya devam ediyoruz.

Bu büyüme stratejimizin önemli bir adımı olan performansımız ve dünya standartlarındaki teknolojik altyapımızla Uluslararası sermaye piyasalarının önemli aktörlerinden biriyiz ve geleceği şekillendiren her gelişmenin yakın takipçisiyiz.

placeholder

Neden biz?

Türkiye Broker

Uzun yıllar finansal piyasalara son derece hakim uzman brokerlardan yaralanın.

Analizler

Günlük Hazırlanan Amazon, Dax, USDJPY, XAUUSD, WTİ, EURTRY, EURUSD, TRYUSD, XAGUSD, XAGUSD analizlerimizden yararlanın.

Piyasa Analiz

Piyasayı güçlü etkileyen anlık haberler ve günlük hazırlanan piyasa analizlerinden yararlanın.

Bilgi Bankası

Piyasa Uzmanları tarafından hazırlanmış olan bilgi bankası bölümümüzden yararlanın.

Günlük Sinyal

Kendi alanında profesyonel brokerların hazırlamış olduğu sinyallerden yararlanın.

Brokerlar Randevu

Randevu bölümünü doldurarak sizlere en uygun tarihi ve saati belirleyerek brokerlarımız ile iletişime geçebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Brokerlarımız

Portföy danışmanlarımıza göz atmak ister misiniz?

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?